תקנון אתר Parts4mobile \ אר.אי.אל טרוניקס בע"מ

ראשי >תקנון
האתרParts4mobile בבעלות חברת אר.אי.אל. טרוניקס בע"מ ח.פ.513876748.
(להלן "האתר" ו"החברה" בהתאמה). 
 
האתר הינו חנות וירטואלית למכירת חלקי חילוף לטלפונים סלולריים, כלי עבודה וציוד לטכנאים ומעבדות. האתר מיועד בעיקרו לשמש כמחירון ולאפר הזמנות לחנויות ולמעבדות אשר רוכשים חלקי חילוף בכמויות סיטונאיות.
בנוסף, ישנה אפשרות ללקוחות פרטיים לרכוש מוצרים מהאתר אך בגלל אופי המכירה הסיטונאי, על המוצרים שקונים הלקוחות הפרטיים תחול אותה אחריות שמקבלים בעלי החנויות והמעבדות. האחריות על המוצר היא רק עד רגע ההתקנה. אין אחריות על ההתקנה שנעשית על ידי הלקוחות ואין אחריות על המוצרים לאחר ההתקנה!
 
בעלי חנויות ומעבדות מתבקשים להירשם לאתר. לאחר ההרשמה ניצור עמכם קשר כדי לאמת נתונים ואז יחשפו בפניכם המחירים הסיטונאיים מוזלים. הזמנה סיטונאית תחשב הזמנה מעל 1000 ₪ ותכיל לפחות 5 פריטים. עם זאת ,לדוגמא הזמנה הכוללת 2 מסכים בשווי של 1000 ₪ לא תחשב כהזמנה סיטונאית ותחויב בדמי משלוח.
 
השימוש באתר ו/או ההרשמה לאתר הנה בכפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לתנאים אלה. אנא קרא תנאים אלו בקפידה. כל האמור בתנאי השימוש (להלן "ההסכם") מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך הם מופנים ומיועדים גם לנשים וגברים כאחד.
 
הצהרת הלקוח ותנאי השימוש
 
השימוש באתר, לרבות רכישה ו/או כל שימוש אחר המוצע בו, המידע ו/או התוכן המוצג בו הינו בכפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לתנאים אלו.
 
בעצם ביצוע כל פעולה באתר הינך מצהיר כי קראת את תנאי השימוש וכי הינך מסכים לכל התנאים וההוראות של ההסכם. לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מפעיליו ו/או בעליו ו/או עובדיו, בכל הקשור לתנאים וההוראות של ההסכם.
 
תנאים כלליים
 
התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד.ייתכנו הבדלים בין המוצר המוצג באתר לבין המוצר הנמכר. מודגש, כי האתר יעשה כל שביכולתו להציג תמונות מדויקות של המוצר ככל שאפשר אך בכל אופן התמונות הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את האתר.
 
האתר אינו מתחייב להחזיק את כל המוצרים במלאי מיידי. החברה עושה מאמץ כי המוצרים והפריטים כן יהיו במלאי. במידה ויתברר כי המוצר חסר במלאי, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הטלפון ו/או דואר אלקטרוני אותו מסרת בזמן ההרשמה. במקרה כזה, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הזמנתך ללא כל חיוב. לחלופין, החברה יכולה להציע לך מוצר דומה ו/או שווה ערך. באם תסכים הזמנתך תעודכן למוצר החדש. באם תסרב, הזמנתך תבוטל ללא כל חיוב. מימשה החברה את זכותה כאמור, לא תהיה לך כל תלונה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפיה מכל סוג שהוא.
 
כל המחירים המוצגים באתר הם בשקלים וכוללים מע"מ.
 
רשאים להשתמש באתר:
משתמשים מעל לגיל 18 הכשירים לבצע פעולות משפטיות מחייבות.
על המשתמש להיות בעלים של תעודת זהות ישראלית בתוקף, כתובת מגורים תקינה וכתובת דואר אלקטרוני תקינה. המשתמש מחוייב להיות הבעלים של כרטיס אשראי ישראלי תקף שהונפק לו כחוק בידי חברת אשראי ישראלית ו/או בנק ישראלי.
 
האתר רשאי לבטל הזמנה של לקוח לפי שיקול דעתו הבלעדית מכל סיבה שהיא.
בין הסיבות לביטול:
 1. המשתמש הפר תנאי מהסכם זה.
 2. המשתמש ביצע מעשה לא חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.
 3. המשתמש מסר פרטים שגויים בעת ו/או לאחר ההרשמה.
 4. כרטיס האשראי שברשות המשתמש נחסם / מוגבל / גנוב.
 5. המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בהם כדי לפגוע בפעילות האתר ובמפעיליו ו/או בספקיו ו/או בשאר המשתמשים באתר.
 
ביצוע הזמנה
 
רכישת מוצרים באתר תבוצע על ידי מילוי טופס ההזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים לרבות שם פרטי ושם משפחה, כתובת, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי וכתובת דואר אלקטרוני מהווים תנאי מקדים לביצוע ההזמנה. מסירת כל הפרטים באופן מלא ומדוייק תבטיח טיפול מהיר וזריז בהזמנה.
 
מיד לאחר ביצוע ההזמנה תקבל אישור הזמנה אוטומטי לכתובת הדואר האלקטרונית שמסרת בטופס ההזמנה.
 
לאחר קבלת אישור מחברת האשראי וחיוב כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת בטופס ההזמנה תקבל אישור נוסף לכתובת הדוא"ל ובו יצוין גם מספר המעקב של החבילה ושיטת המשלוח.
 
יש לציין כי החיוב באתר אינו אוטומטי ואינו נעשה במועד ביצוע ההזמנה.
 
במקרה של סירוב מצד חברת האשראי ו/או פרטים שגויים של כרטיס האשראי החברה תיצור קשר עם הלקוח באמצעות הטלפון ו/או דואר אלקטרוני. החברה תהיה רשאית לבטל הזמנה במקרה זה.
 
מודגש בזאת כי אישור פעולת הרכישה מותנה בהמצאות המוצר/ים במלאי בעת ביצוע ההזמנה ובהתחשבות במועד האספקה המבוקש. יתכנו מצבים כי המוצר מופיע כזמין במלאי באתר אך בפועל הוא חסר במחסני החברה. במקרה כזה החברה רשאית לבטל את הזמנת הלקוח ללא כל חיוב.
 
האתר אינו מחויב במכירת המוצר, וזאת אף במקרה בו לא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה. לא תהיה לך כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה בגין כל נזק ישיר ו/או נזק עקיף אשר נגרם לך או לצד ג'. במקרים אלו הנהלת האתר תבטל את העסקה ותשיב לך כל סכום ששילמת, אם שילמת להנהלת האתר  ו/או תבטל את החיוב, במקרה ובו בוצע חיוב, בגין פעולת הרכישה.
 
הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה וכן רישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולה.
 
אספקה ומשלוח 
 
האספקה והמשלוח של המוצרים תהא מוגבלת לתחומי מדינת ישראל ולפי אזורי החלוקה של דואר ישראל. לא ניתן להזמין מוצרים לחוץ לארץ ו/או לשטחי הרשות הפלשתינאית.
 
כחלק מתהליך ההזמנה תתבקש לבחור את דרך המשלוח המועדפת עליך. ברירת המחדל מוגדרת למשלוח רשום בדואר ישראל.
 
דואר רשום – משלוחים בדואר רשום של דואר ישראל מגיעים תוך 14 ימי עסקים ממועד ההזמנה , בכפוף להמצאות המוצר במלאי.
 
דואר שליחים – משלוחים בדואר שליחים מגיעים תוך 3 ימי עסקים ממועד הרכישה, בכפוף להמצאות המוצר במלאי. שעות השליחות הן לפי חברת השליחות הנבחרת אשר משתנה מעת לעת לפי שיקול דעת החברה.
 
איסוף עצמי – תוך 12 ימי עסקים מהסניף שנבחר על ידך. ברירת המחדל היא סניף תל אביב. במידה ואתה מעוניין באיסוף מסניף אחר חובה לציין זאת בעת ההזמנה בשדה ההערות. חובה להתקשר ולבדוק עם הסניף את המצאות הזמנתך בסניף. אין להגיע ללא תאום!
 
ישנם מוצרים בהם מצוין כי אין אפשרות לאסוף אותם עצמאית , ולפיכך קבלת אותם מוצרים תהיה אך ורק באמצעות אחד משיטות המשלוח הקיימות באתר.
 
ימי העסקים הינם ימים א' עד ה'. ימי ו' ושבת אינם ימי עסקים. כמו כן חגי ומועדי ישראל אינם ימי עסקים.
 
במקרה של עיכוב הנהלת האתר יודיע לך אודות העיכוב באמצעות דואר אלקטרוני ו/או הטלפון. האתר אינו אחראי על עיכובים של דואר ישראל ו/או חברת השליחות. אם זאת, האתר  יעשה כמיטב יכולתו לספק לך את המוצר בזמן.
 
האתר לא יהיה אחראי על עיכובים ואיחורים במשלוח במקרים הבאים:
 1. כח עליון לדוגמה שיטפון, רעידת אדמה, אסון טבע, מלחמה, פעולת איבה וכו'.
 2. שביתה אצל ספקים, יצרנים, נותני שירות ו/או דואר ישראל / חברת השליחות.
 3. כל סיבה שאינה בשליטת האתר
 4. מסיבה שקשורה לדואר ישראל / חברת השליחות
 
אחריות
 
האתר ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי שמטעמם לא יהיו אחראיים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי הסכם זה – תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד על הכנסה ו/או מניעת רווח אשר יגרמו מכל סיבה שהיא.
 
ככל ונפלה טעות סופר ו/או טעות קולמוס בתאור המוצר הדבר לא יחייב את האתר ו/או את הנהלת האתר.
 
מבלי לפגוע בנאמר לעיל, בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 
האתר אינו אחראי לשימוש שיעשה במוצר על ידך. אין אחריות על ההתקנה המתבצעת על ידך. אין כל אחריות שהיא למכשיר בו יותקנו המוצרים. האחריות היא על הלקוח בלבד!
 
המוצרים נבדקים על ידינו טרם שליחתם. חובת הלקוח לבדוק את תקינות המוצר טרם הרכבתו הסופית המכשיר.
 
במוצרים מסוג כבל פלט חובת הלקוח לבדוק את שלמות המוצר טרם ההתקנה ובנוסף לבדוק תקינות על ידי חיבור חיצוני. לא ניתן להחזיר מוצר לאחר התקנה!
 
במוצרים מסוג מסכים חובה על הלקוח לבדוק את תקינות המסך טרם הסרת המדבקות מהמסך. לאחר הסרת המדבקות לא יהיה ניתן להחזיר את המוצר וכמו כן, כל נזק שיגרם למסך לאחר הסרת המדבקות יחשב כהתקנה לקויה של הלקוח. אין אחריות על התקנה לקויה ובמקרה זה הלקוח ישא בתוצאות.
 
במקרה והלקוח קיבל מוצר לא תקין עליו להודיע להנהלת האתר על כך תוך 48 שעות מרגע קבלת המוצר. ניתן להודיע בדואר אלקטרוני ו/או טלפון 03-5109595. באחריות הלקוח לשלוח את המוצר בחזרה למשרדי האתר ועלות המשלוח תחול עליו. רק לאחר קבלת המוצר בחזרה ובדיקתו תחליף הנהלת האתר את המוצר לחדש. במקרה של הסרת מדבקות ו/או נזק שנגרם מהתקנה לקויה – אין אחריות!
 
מדיניות הגנת פרטיות
 
האתר מבהיר כי השימוש שנעשה במידע שסופק על ידך הוא אך ורק לצורך ביצוע הזמנתך. לא יבוצע כל שימוש אחר במידע ללא הרשאה שלך אלא אם כן הדבר דרוש על פי דין או בכדי למנוע שימוש לרעה.
 
האתר נוקט במיטב האמצעים הנדרשים על מנת לשמור על סודיות המידע ופרטיותך.
 
 
אבטחת מידע
 
העברת הנתונים באתר נעשית בצורה מוצפנת באמצעות פרוטוקול מאובטח SSL.
האתר אינו אוגר את פרטי כרטיס האשראי שהזנת.
 
האתר ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יישאו באחריות לכל נזק מסוג שהוא שייגרמו ללקוח או למי מטעמו, בגין איבוד מידע או שימוש במידע שלא בהרשאה, על אף כל אמצעי הזהירות הננקטים על ידי האתר ומפורטים לעיל.
 
מדיניות החזרת מוצרים
 
ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. באחריות הלקוח לשלוח בחזרה את המוצר למשרדינו והוצאות המשלוח יחולו עליו. בעת ביטול עסקה ישנם דמי ביטול הקבועים בחוק בסך 5% או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם). כמו כן, אין אפשרות לבטל את דמי המשלוח שנגבו מהלקוח בעת ביצוע הזמנתו.
 
יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ל: “אר.אי.אל. טרוניקס בע"מ" ת.ד. 29515 ת"א.
באחריות הלקוח לארוז את המוצר בצורה שתבטיח את שלמותו במהלך המשלוח אלינו.
לא ניתן להחזיר מוצרים שעברו שימוש ו/או ישנה הרעה במצבם. לא ניתן להחזיר מוצרים שהורכבו על ידי הלקוח. לא ניתן להחזיר מוצרים שהוסרו מהם מדבקות הזיהוי ו/או מדבקות טרום ההתקנה. 
 
לאחר קבלת המוצר במשרדינו ובדיקתו הנהלת החברה תזכה את הלקוח באמצעות כרטיס האשראי איתו ביצע את התשלום. לא ניתן יהיה לזכות כרטיס אשראי אחר. הזיכוי מתבצע בהתאם לנהלים של חברות האשראי.
 
קישורים
 
האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אין בקישורים האלה כדי ללמד על תוכנם ומהימנותם של המידע ו/או התכנים המצויים באתרים אלו. הקישורים וסרטוני ההדגמה באים לעזור ללקוח. אין אנו אחראים על נזק שייגרם ללקוח בין אם ישיר או עקיף כתוצאה מהקישורים ו/או הסרטונים.
 
שינויים ועדכונים
 
הנהלת האתר תהא רשאית לשנות ולעדכן את תקנון האתר ואת תנאי השימוש באתר מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך של מתן הודעה ו/או התראה מראש.
 
דין שיפוט ובתי משפט
 
הדין החל על הסכם זה ועל השירות הינו הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית הניתנת בהקשר של הסכם זה ו/או של השירות  מוקנית לבית המשפט המוסמך בתל אביב יפו. 
 
האתרParts4mobile בבעלות חברת אר.אי.אל. טרוניקס בע"מ ח.פ.513876748.
(להלן "האתר" ו"החברה" בהתאמה). 
 
האתר הינו חנות וירטואלית למכירת חלקי חילוף לטלפונים סלולריים, כלי עבודה וציוד לטכנאים ומעבדות. האתר מיועד בעיקרו לשמש כמחירון ולאפר הזמנות לחנויות ולמעבדות אשר רוכשים חלקי חילוף בכמויות סיטונאיות.
בנוסף, ישנה אפשרות ללקוחות פרטיים לרכוש מוצרים מהאתר אך בגלל אופי המכירה הסיטונאי, על המוצרים שקונים הלקוחות הפרטיים תחול אותה אחריות שמקבלים בעלי החנויות והמעבדות. האחריות על המוצר היא רק עד רגע ההתקנה. אין אחריות על ההתקנה שנעשית על ידי הלקוחות ואין אחריות על המוצרים לאחר ההתקנה!
 
בעלי חנויות ומעבדות מתבקשים להירשם לאתר. לאחר ההרשמה ניצור עמכם קשר כדי לאמת נתונים ואז יחשפו בפניכם המחירים הסיטונאיים מוזלים. הזמנה סיטונאית תחשב הזמנה מעל 1000 ₪ ותכיל לפחות 5 פריטים. עם זאת ,לדוגמא הזמנה הכוללת 2 מסכים בשווי של 1000 ₪ לא תחשב כהזמנה סיטונאית ותחויב בדמי משלוח.
 
השימוש באתר ו/או ההרשמה לאתר הנה בכפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לתנאים אלה. אנא קרא תנאים אלו בקפידה. כל האמור בתנאי השימוש (להלן "ההסכם") מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך הם מופנים ומיועדים גם לנשים וגברים כאחד.
 
הצהרת הלקוח ותנאי השימוש
 
השימוש באתר, לרבות רכישה ו/או כל שימוש אחר המוצע בו, המידע ו/או התוכן המוצג בו הינו בכפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לתנאים אלו.
 
בעצם ביצוע כל פעולה באתר הינך מצהיר כי קראת את תנאי השימוש וכי הינך מסכים לכל התנאים וההוראות של ההסכם. לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מפעיליו ו/או בעליו ו/או עובדיו, בכל הקשור לתנאים וההוראות של ההסכם.
 
תנאים כלליים
 
התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד.ייתכנו הבדלים בין המוצר המוצג באתר לבין המוצר הנמכר. מודגש, כי האתר יעשה כל שביכולתו להציג תמונות מדויקות של המוצר ככל שאפשר אך בכל אופן התמונות הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את האתר.
 
האתר אינו מתחייב להחזיק את כל המוצרים במלאי מיידי. החברה עושה מאמץ כי המוצרים והפריטים כן יהיו במלאי. במידה ויתברר כי המוצר חסר במלאי, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הטלפון ו/או דואר אלקטרוני אותו מסרת בזמן ההרשמה. במקרה כזה, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הזמנתך ללא כל חיוב. לחלופין, החברה יכולה להציע לך מוצר דומה ו/או שווה ערך. באם תסכים הזמנתך תעודכן למוצר החדש. באם תסרב, הזמנתך תבוטל ללא כל חיוב. מימשה החברה את זכותה כאמור, לא תהיה לך כל תלונה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפיה מכל סוג שהוא.
 
כל המחירים המוצגים באתר הם בשקלים וכוללים מע"מ.
 
רשאים להשתמש באתר:
משתמשים מעל לגיל 18 הכשירים לבצע פעולות משפטיות מחייבות.
על המשתמש להיות בעלים של תעודת זהות ישראלית בתוקף, כתובת מגורים תקינה וכתובת דואר אלקטרוני תקינה. המשתמש מחוייב להיות הבעלים של כרטיס אשראי ישראלי תקף שהונפק לו כחוק בידי חברת אשראי ישראלית ו/או בנק ישראלי.
 
האתר רשאי לבטל הזמנה של לקוח לפי שיקול דעתו הבלעדית מכל סיבה שהיא.
בין הסיבות לביטול:
 1. המשתמש הפר תנאי מהסכם זה.
 2. המשתמש ביצע מעשה לא חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.
 3. המשתמש מסר פרטים שגויים בעת ו/או לאחר ההרשמה.
 4. כרטיס האשראי שברשות המשתמש נחסם / מוגבל / גנוב.
 5. המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בהם כדי לפגוע בפעילות האתר ובמפעיליו ו/או בספקיו ו/או בשאר המשתמשים באתר.
 
ביצוע הזמנה
 
רכישת מוצרים באתר תבוצע על ידי מילוי טופס ההזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים לרבות שם פרטי ושם משפחה, כתובת, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי וכתובת דואר אלקטרוני מהווים תנאי מקדים לביצוע ההזמנה. מסירת כל הפרטים באופן מלא ומדוייק תבטיח טיפול מהיר וזריז בהזמנה.
 
מיד לאחר ביצוע ההזמנה תקבל אישור הזמנה אוטומטי לכתובת הדואר האלקטרונית שמסרת בטופס ההזמנה.
 
לאחר קבלת אישור מחברת האשראי וחיוב כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת בטופס ההזמנה תקבל אישור נוסף לכתובת הדוא"ל ובו יצוין גם מספר המעקב של החבילה ושיטת המשלוח.
 
יש לציין כי החיוב באתר אינו אוטומטי ואינו נעשה במועד ביצוע ההזמנה.
 
במקרה של סירוב מצד חברת האשראי ו/או פרטים שגויים של כרטיס האשראי החברה תיצור קשר עם הלקוח באמצעות הטלפון ו/או דואר אלקטרוני. החברה תהיה רשאית לבטל הזמנה במקרה זה.
 
מודגש בזאת כי אישור פעולת הרכישה מותנה בהמצאות המוצר/ים במלאי בעת ביצוע ההזמנה ובהתחשבות במועד האספקה המבוקש. יתכנו מצבים כי המוצר מופיע כזמין במלאי באתר אך בפועל הוא חסר במחסני החברה. במקרה כזה החברה רשאית לבטל את הזמנת הלקוח ללא כל חיוב.
 
האתר אינו מחויב במכירת המוצר, וזאת אף במקרה בו לא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה. לא תהיה לך כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה בגין כל נזק ישיר ו/או נזק עקיף אשר נגרם לך או לצד ג'. במקרים אלו הנהלת האתר תבטל את העסקה ותשיב לך כל סכום ששילמת, אם שילמת להנהלת האתר  ו/או תבטל את החיוב, במקרה ובו בוצע חיוב, בגין פעולת הרכישה.
 
הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה וכן רישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולה.
 
אספקה ומשלוח 
 
האספקה והמשלוח של המוצרים תהא מוגבלת לתחומי מדינת ישראל ולפי אזורי החלוקה של דואר ישראל. לא ניתן להזמין מוצרים לחוץ לארץ ו/או לשטחי הרשות הפלשתינאית.
 
כחלק מתהליך ההזמנה תתבקש לבחור את דרך המשלוח המועדפת עליך. ברירת המחדל מוגדרת למשלוח רשום בדואר ישראל.
 
דואר רשום – משלוחים בדואר רשום של דואר ישראל מגיעים תוך 14 ימי עסקים ממועד ההזמנה , בכפוף להמצאות המוצר במלאי.
 
דואר שליחים – משלוחים בדואר שליחים מגיעים תוך 3 ימי עסקים ממועד הרכישה, בכפוף להמצאות המוצר במלאי. שעות השליחות הן לפי חברת השליחות הנבחרת אשר משתנה מעת לעת לפי שיקול דעת החברה.
 
איסוף עצמי – תוך 12 ימי עסקים מהסניף שנבחר על ידך. ברירת המחדל היא סניף תל אביב. במידה ואתה מעוניין באיסוף מסניף אחר חובה לציין זאת בעת ההזמנה בשדה ההערות. חובה להתקשר ולבדוק עם הסניף את המצאות הזמנתך בסניף. אין להגיע ללא תאום!
 
ישנם מוצרים בהם מצוין כי אין אפשרות לאסוף אותם עצמאית , ולפיכך קבלת אותם מוצרים תהיה אך ורק באמצעות אחד משיטות המשלוח הקיימות באתר.
 
ימי העסקים הינם ימים א' עד ה'. ימי ו' ושבת אינם ימי עסקים. כמו כן חגי ומועדי ישראל אינם ימי עסקים.
 
במקרה של עיכוב הנהלת האתר יודיע לך אודות העיכוב באמצעות דואר אלקטרוני ו/או הטלפון. האתר אינו אחראי על עיכובים של דואר ישראל ו/או חברת השליחות. אם זאת, האתר  יעשה כמיטב יכולתו לספק לך את המוצר בזמן.
 
האתר לא יהיה אחראי על עיכובים ואיחורים במשלוח במקרים הבאים:
 1. כח עליון לדוגמה שיטפון, רעידת אדמה, אסון טבע, מלחמה, פעולת איבה וכו'.
 2. שביתה אצל ספקים, יצרנים, נותני שירות ו/או דואר ישראל / חברת השליחות.
 3. כל סיבה שאינה בשליטת האתר
 4. מסיבה שקשורה לדואר ישראל / חברת השליחות
 
אחריות
 
האתר ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי שמטעמם לא יהיו אחראיים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי הסכם זה – תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד על הכנסה ו/או מניעת רווח אשר יגרמו מכל סיבה שהיא.
 
ככל ונפלה טעות סופר ו/או טעות קולמוס בתאור המוצר הדבר לא יחייב את האתר ו/או את הנהלת האתר.
 
מבלי לפגוע בנאמר לעיל, בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 
האתר אינו אחראי לשימוש שיעשה במוצר על ידך. אין אחריות על ההתקנה המתבצעת על ידך. אין כל אחריות שהיא למכשיר בו יותקנו המוצרים. האחריות היא על הלקוח בלבד!
 
המוצרים נבדקים על ידינו טרם שליחתם. חובת הלקוח לבדוק את תקינות המוצר טרם הרכבתו הסופית המכשיר.
 
במוצרים מסוג כבל פלט חובת הלקוח לבדוק את שלמות המוצר טרם ההתקנה ובנוסף לבדוק תקינות על ידי חיבור חיצוני. לא ניתן להחזיר מוצר לאחר התקנה!
 
במוצרים מסוג מסכים חובה על הלקוח לבדוק את תקינות המסך טרם הסרת המדבקות מהמסך. לאחר הסרת המדבקות לא יהיה ניתן להחזיר את המוצר וכמו כן, כל נזק שיגרם למסך לאחר הסרת המדבקות יחשב כהתקנה לקויה של הלקוח. אין אחריות על התקנה לקויה ובמקרה זה הלקוח ישא בתוצאות.
 
במקרה והלקוח קיבל מוצר לא תקין עליו להודיע להנהלת האתר על כך תוך 48 שעות מרגע קבלת המוצר. ניתן להודיע בדואר אלקטרוני ו/או טלפון 03-5109595. באחריות הלקוח לשלוח את המוצר בחזרה למשרדי האתר ועלות המשלוח תחול עליו. רק לאחר קבלת המוצר בחזרה ובדיקתו תחליף הנהלת האתר את המוצר לחדש. במקרה של הסרת מדבקות ו/או נזק שנגרם מהתקנה לקויה – אין אחריות!
 
מדיניות הגנת פרטיות
 
האתר מבהיר כי השימוש שנעשה במידע שסופק על ידך הוא אך ורק לצורך ביצוע הזמנתך. לא יבוצע כל שימוש אחר במידע ללא הרשאה שלך אלא אם כן הדבר דרוש על פי דין או בכדי למנוע שימוש לרעה.
 
האתר נוקט במיטב האמצעים הנדרשים על מנת לשמור על סודיות המידע ופרטיותך.
 
 
אבטחת מידע
 
העברת הנתונים באתר נעשית בצורה מוצפנת באמצעות פרוטוקול מאובטח SSL.
האתר אינו אוגר את פרטי כרטיס האשראי שהזנת.
 
האתר ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יישאו באחריות לכל נזק מסוג שהוא שייגרמו ללקוח או למי מטעמו, בגין איבוד מידע או שימוש במידע שלא בהרשאה, על אף כל אמצעי הזהירות הננקטים על ידי האתר ומפורטים לעיל.
 
מדיניות החזרת מוצרים
 
ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. באחריות הלקוח לשלוח בחזרה את המוצר למשרדינו והוצאות המשלוח יחולו עליו. בעת ביטול עסקה ישנם דמי ביטול הקבועים בחוק בסך 5% או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם). כמו כן, אין אפשרות לבטל את דמי המשלוח שנגבו מהלקוח בעת ביצוע הזמנתו.
 
יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ל: “אר.אי.אל. טרוניקס בע"מ" ת.ד. 29515 ת"א.
באחריות הלקוח לארוז את המוצר בצורה שתבטיח את שלמותו במהלך המשלוח אלינו.
לא ניתן להחזיר מוצרים שעברו שימוש ו/או ישנה הרעה במצבם. לא ניתן להחזיר מוצרים שהורכבו על ידי הלקוח. לא ניתן להחזיר מוצרים שהוסרו מהם מדבקות הזיהוי ו/או מדבקות טרום ההתקנה. 
 
לאחר קבלת המוצר במשרדינו ובדיקתו הנהלת החברה תזכה את הלקוח באמצעות כרטיס האשראי איתו ביצע את התשלום. לא ניתן יהיה לזכות כרטיס אשראי אחר. הזיכוי מתבצע בהתאם לנהלים של חברות האשראי.
 
קישורים
 
האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אין בקישורים האלה כדי ללמד על תוכנם ומהימנותם של המידע ו/או התכנים המצויים באתרים אלו. הקישורים וסרטוני ההדגמה באים לעזור ללקוח. אין אנו אחראים על נזק שייגרם ללקוח בין אם ישיר או עקיף כתוצאה מהקישורים ו/או הסרטונים.
 
שינויים ועדכונים
 
הנהלת האתר תהא רשאית לשנות ולעדכן את תקנון האתר ואת תנאי השימוש באתר מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך של מתן הודעה ו/או התראה מראש.
 
דין שיפוט ובתי משפט
 
הדין החל על הסכם זה ועל השירות הינו הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית הניתנת בהקשר של הסכם זה ו/או של השירות  מוקנית לבית המשפט המוסמך בתל אביב יפו. 
 

חיפוש